Gdzie spędzić święta Bożego Narodzenia 2018 w górach?

Zwolennicy polskich gór będą świetnie bawić się w tym regionie podczas przygotowań do Wigilii oraz chętnie spędzą Sylwestra pod rozgwieżdżonym niebem. Sprawdź, gdzie można spędzić święta Bożego Narodzenia 2018 w górach i jak najszybciej zarezerwuj pobyt.

Górskie klimaty

Osoby zainteresowane spędzeniem święta Bożego Narodzenia 2018 w górach to przeważnie miłośnicy kultury góralskiej lub wielbiciele sportów zimowych. Wypoczynek wśród szczytów jest też idealnym pomysłem na święta dla tych, którzy lubią tradycyjne spędzanie tych wyjątkowych dni w gronie bliskich. Wszystko to można połączyć, i, jak się okazuje, polskie miejscowości wypoczynkowe są już przygotowane na świąteczny przypływ turystów z całego kraju. Ciekawe propozycje dla gości mają na przykład hotele i pensjonaty. Można pokusić się o rezerwację pokoi w atrakcyjnej cenie kilkunastu złotych za dobę, zyskując świetne warunki dla całej rodziny lub grupy znajomych. Większość ofert uwzględnia nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale też różnorodne atrakcje – gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, warsztaty tematyczne, dyskoteki i bale.

Tradycja ponad wszystko

Polskie góry kuszą bogatą tradycją. Spędzenie świąt bożego narodzenia 2018 w górach będzie okazją do poznania smaku wyjątkowych dwunastu potraw wigilijnych i zaśpiewania kolęd po góralsku. Można być obecnym na mszy lub wykorzystać wolny czas na łonie natury, z rodziną, pod rozgwieżdżonym wysokim niebem. Święta w górach to pomysł głównie dla aktywnych, bo atrakcji nie zabraknie, okazji do uprawiania wybranego sportu również. Goście hoteli i pensjonatów mogą wziąć udział w uroczystej pasterce albo obejrzeć jasełka organizowane przez prawdziwych górali. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że w te dni do wszystkich grzecznych dzieci (i nie tylko) przychodzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Jeśli zima jest śnieżna, po kolacji z bliskimi warto wybrać się na kulig.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij