Hydrolat różany – pieszczący nozdrza eliksir piękna

Od zarania dziejów ludzkość polegać musiała na siłach Matki natury, która zapewniała niezbędne do przetrwania, leczenia oraz dbania o urodę substancje. Niestety, wraz z nadejściem nowoczesności doświadczenie zgromadzone przez wiele pokoleń popadło wśród szerokich kręgów w zapomnienie. Na szczęście jednak dziś zainteresowanie ukrytymi w darach natury — w tym w roślinach — mocami, umożliwiło wielu entuzjastom zgodnego z naturą dbania o urodę kontakt między innymi z produktem, jakim jest hydrolat różany.

W historii ludzkości ciężko znaleźć jest bardziej doceniany od róży kwiat. Różana woń to jeden z najprzyjemniejszych bodźców, bez względu na szerokość geograficzną. Nic więc dziwnego, że zachwyt hydrolatem różanym trwa w najlepsze. Jednak to nie tylko jego zapach, ale także zbawienne dla skóry i nastroju działanie sprawiają, że popyt na niego wciąż rośnie.

Jest to półprodukt kosmetyczny, który może być używany bezpośrednio na skórę jako tonik, a także dodawany zarówno do sklepowych, jak i samodzielnie przygotowanych kosmetyków. Posiada on właściwości wygadzające oraz ujędrniające skórę. Niezwykle korzystnie wpływa także na jej koloryt, a także likwiduje tak dziś powszechne problemy z cerą naczynkową czy trądzikową. Dodany do kremów, maseczek, peelingów, balsamów do ciała czy szamponów, wpłynie pozytywnie na stan skóry i włosów, roztaczając aromatyczną i kojącą nerwy woń, która ułatwia także zasypianie i przynosi głęboki oraz regenerujący sen, który także przywróci cerze jej piękno.

Siła hydrolatu różanego nie bazuje więc tylko na bezpośrednim działaniu na ciało, ale także na przywróceniu dobrego nastroju i poczucia równowagi, co w rezultacie uruchamia siły regeneracyjne organizmu, przenosząc wewnętrzne uczucie piękna na wygląd zewnętrzny.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij