Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Buty skiturowe – na co zwracać uwagę przy zakupie – modne i praktyczne rozwiązania

Najpierw skanujemy Twoje stopy za pomocą cyfrowego skanera stóp, aby określić rozmiar i dopasowanie butów. Skaner jest komputerowym urządzeniem, które przykłada siłę do stopy, aby zmierzyć długość i szerokość stopy za pomocą czujnika podczerwieni – tej samej technologii, która jest używana w trackerach fitness Fitbit.

Po zeskanowaniu wysyłamy dane do naszych maszyn drukujących 3D, aby stworzyć trójwymiarowy odcisk Twojej stopy – zapewniając, że Twój but będzie pasował jak ulał. To świetny sposób, aby upewnić się, że masz odpowiednie buty dla swoich stóp – za każdym razem.

Ocena buta skiturowego

Następnie przeprowadzamy dogłębną ocenę kształtu i ruchu Twojej stopy, aby upewnić się, że but jest odpowiednio dopasowany. Robimy to rejestrując kąt, siłę i lokalizację ruchów w Twojej stopie za pomocą oceny obuwia. Tutaj znajdziesz propozycję ciekawych butów skiturowych.

Ocena ta może być wykonana za pomocą wypróbowanej metody szewskiej lub za pomocą cyfrowego skanera i wycisku stopy. W każdym przypadku będziemy w stanie ocenić jak dobrze jest ustawiona stopa i jak dobrze się porusza.

Będziemy w stanie stwierdzić, czy występuje nadmierny ruch, jak dobrze stopa jest amortyzowana oraz czy występuje ból lub uraz.

Warunki testowe dla butów narciarskich

Mając te informacje, pracujemy z naszymi partnerami nad stworzeniem indywidualnego buta na podstawie oceny Twojej stopy i Twoich specyficznych warunków. Testujemy buty w różnych warunkach, aby upewnić się, że są one gotowe na wyzwania, które napotkasz w konkretnym miejscu..

Najważniejszym testem jest jazda w zróżnicowanym terenie – od miękkiego śniegu po strome, oblodzone zjazdy. Testujemy również buty w wodzie, aby upewnić się, że podeszwa trzyma się na śliskich powierzchniach.

Powrót na górę