Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Funko Pop Marvel: 7 najbardziej pożądanych figurek

Funko Pop Marvel: 7 najbardziej pożądanych figurek

Figurki Funko Pop są warte swojej wagi w złocie. Każde nowe wydanie Funko jest hitem zarówno wśród kolekcjonerów, jak i zwykłych fanów. Funko ma ogromną liczbę zwolenników, a jego linia figurek Pop! tylko pomaga zwiększyć tę liczbę. Niezależnie od tego, czy szukasz najnowszych zabawek do kolekcjonowania, czy po prostu chcesz mieć kilka must-haves do wystroju domu, oto lista wszystkich popularnych Pops wydanych przez Funko do tej pory, w tym informacje o tym, które z nich są najbardziej powszechne i dlaczego są tak pożądane.

Najpopularniejsze figurki Funko Pop Marvela

Punisher to najpopularniejsza postać Marvela wśród kolekcjonerów Popów. Połączenie jego zahartowanego w boju wyglądu i samej popularności postaci sprawia, że Punisher jest jednym z najlepszych Popów dla każdego fana komiksów. Batman to kolejny król figurek Funko Pop. The Caped Crusader to ikoniczna postać, która pojawiła się w niezliczonych komiksach, kreskówkach i filmach przez lata, a on jest ulubieńcem fanów komiksów. Istnieje również kilka innych wspaniałych Marvel Pops dostępnych jak Wolverine, Deadpool i Spider-Man.

To tylko dwójka z wielu popularnych figurek Funko Pop Marvel wydanych przez Funko. Jeśli szukasz innych wspaniałych postaci do zbierania, dlaczego nie spróbować Deadpool lub Wolverine? Jeśli chcesz kilka wspaniałych prezentów dla fanów komiksów, spójrz na Marvel Pops. Są one świetnym dodatkiem do każdej kolekcji.

marvel funko pop

Gdzie kupić figurki Marvela

Chociaż istnieje wiele sklepów internetowych, które sprzedają Funko Pops, można je również znaleźć w wielu głównych sprzedawcach detalicznych. Wiele sklepów internetowych z wielkimi kolekcjami Funko Pops można znaleźć poprzez wyszukiwanie online i patrząc na półki sklepowe w sklepach, które często odwiedzasz. Niektóre sklepy mają nawet działy poświęcone Funko Pop, gdzie można znaleźć niektóre z najlepszych Pops. Jak wszystko inne, kupowanie Pops online jest prostsze i bardziej opłacalne. Jakkolwiek zdecydujesz się je kupić, nie zapomnij zwrócić uwagi na obecny stan Pop, który kupujesz. Nie chcesz dostać kilka Pops i mieć je skończyć jest warte ułamek ich prawdziwej wartości z powodu uszkodzenia. Jeśli kupujesz dużo, można skorzystać z masowych rabatów i sprzedaży. Co jakiś czas, jest FunkoSale, gdzie można uzyskać wspaniałe oferty na Pops. Możesz również dołączyć do grupy fanów Funko na Facebooku lub Twitterze, aby być na bieżąco z wyprzedażami i uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert i ofert, które są dostępne tylko dla członków.

Powrót na górę