Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Innowacyjne modele rowerów NS Bikes

Innowacyjne modele rowerów NS Bikes

NS Bikes to polska marka z długoletnią tradycją, która swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku. Od tamtej pory firma nieustannie rozwija się i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując produkty najwyższej jakości. Jednak to, co wyróżnia NS Bikes spośród innych producentów, to nie tylko jakość, ale również innowacyjność i ciągłe podążanie za trendami w świecie rowerów.

Ewolucja oferty NS Bikes: od części do kompletnych rowerów

Początkowo oferta NS Bikes koncentrowała się głównie na częściach rowerowych, takich jak kierownice, mostki czy pedały. Te unikatowe produkty, które nie były dostępne na polskim rynku, szybko zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednak firma nie poprzestała na tym i szybko rozszerzyła swoją ofertę o kompletnie rowery. Legendarne ramy do dirt’u, takie jak NS Suburban czy NS Majesty, stały się początkiem historii marki, która z czasem zyskała renomę na całym świecie.

Nowoczesne konstrukcje enduro i współpraca z najlepszymi

NS Bikes nie stoi w miejscu i nieustannie się rozwija. Wraz z kolejnymi latami na rynku pojawiały się coraz to nowsze i bardziej zaawansowane konstrukcje rowerów. Od rowerów dirtowych po rowery enduro, firma oferuje szeroki wybór modeli, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, NS Bikes blisko współpracuje z zawodnikami światowej klasy, takimi jak Martin Söderström, Sam Pilgrim czy Szymon Godziek, co pozwala na ciągłe doskonalenie produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

NS Bikes

Różnorodność oferty: od trail po DH

Obecnie w ofercie NS Bikes (https://www.greenbike.pl/ns-bikes-m-41.html) znajdują się nie tylko rowery do dirt’u czy enduro, ale także modele przeznaczone do jazdy po trasach trailowych oraz downhillowych. Dzięki temu każdy miłośnik rowerów znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanego stylu jazdy czy poziomu zaawansowania. Warto również zauważyć, że firma nie ogranicza się jedynie do produkcji rowerów, ale oferuje także szeroki wybór części i akcesoriów, które pozwalają na personalizację i dostosowanie rowerów do indywidualnych potrzeb klientów.

Nowe wyzwania: e-bike i seria Synonym

NS Bikes nie boi się wyzwań i ciągle poszukuje nowych możliwości rozwoju. Jednym z najnowszych projektów marki jest e-bike E-Fine oraz seria bezkompromisowych rowerów Synonym. Te innowacyjne produkty pokazują, że NS Bikes nie tylko nadąża za trendami, ale również stara się je wyprzedzać, oferując klientom nowoczesne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności.

Powrót na górę