Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Jaki brelok do kluczy wybrać?

Breloczki do kluczy dla geeków są unikalnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Jasno wskazują, czym interesuje się taka osoba i wywołują uśmiech na twarzy. Jak dobrać brelok dla kobiety i mężczyzny? Jakie rozwiązania się sprawdzą? O czym pamiętać?

Fajne breloczki do kluczy dla kobiet

Kobiety uwielbiają śliczne drobiazgi, dlatego nawet breloki są starannie dobierane. Pamiętajmy o tym, że fajny brelok powinien bazować na niewielkich rozmiarach, tak aby łatwo zmieścić go do torebki. Ciężkie breloki są dodatkowym obciążeniem, co nie da nam komfortu. Breloki do kluczy nie powinny mieć wystających elementów, które zaczepiać będą o inne przedmioty w torebce. Na uwagę zasługują dobre jakościowo materiały, dzięki czemu breloczek posłuży przez długi czas. Każda kobieta stawia także na estetyczne walory. W takim wypadku na uznanie zasługują motywy kwiatowe, w kształcie serca, czy też zwierząt. 

Fajne breloki dla mężczyzny

Mężczyźni z kolei doceniają minimalizm podczas doboru gadżetów przydatnych w życiu. Z pewnością spodobają im się breloczki w kształcie śrubokrętu. Jeśli chodzi o dużą ilość kluczy, tutaj warto pomyśleć o model z wieloma pierścieniami, co będzie funkcjonalnym gadżetem. Kolejną propozycją jest breloczek w formie klucza francuskiego. Modny mężczyzna stawia na ciekawe breloki, jakie podkreślą jego dobry gust i charakter. Inaczej zaprezentują się breloczki do kluczy dla geeków, które przybierają różnorodne formy (więcej tutaj). Sklepy online oferują szeroki wybór, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. 

Powrót na górę