Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Praktyczne gadżety z serialu Gra o Tron

Praktyczne gadżety z serialu Gra o Tron

Fani książkowego i serialowego uniwersum uwielbiają gromadzić różne przedmioty związane z fantastycznym światem. Na rynku odnaleźć można wiele figurek, replik i przedmiotów kolekcjonerskich. Nie każdy posiada jednak tzw. żyłkę zbieracza. Wielu osobom do gustu mogą przypaść również elementy o praktycznym zastosowaniu. Jakie ciekawe propozycje można odnaleźć w sklepach?

Odzież i akcesoria

Gadżety z serialu Gra o Tron to przede wszystkim bogata oferta elementów ubioru. Zainteresowani odnajdą:
– odzież wierzchnią
– bieliznę i skarpetki
– piżamy i szlafroki.
T-shirty z ulubionych książek i seriali to jeden z najpopularniejszych pomysłów na wyrażenie swojego przywiązania do danego uniwersum. Takie przedmioty są zazwyczaj uwielbiane przez fanów. W sklepach odnaleźć można również bluzy, kurtki i płaszcze. Świetnym pomysłem na podarunek mogą okazać się modne serialowe skarpetki lub wyjątkowa piżama. Zainteresowani odnajdą również akcesoria, takie jak paski do spodni czy portfele.

Przedmioty codziennego użytku

Wielu fanów z pewnością doceni elementy, które mogą być wykorzystane w czasie przyjęć lub stanowić wyposażenie kuchni. W tej kategorii odnaleźć można kufle do piwa, zestawy kieliszków oraz karafki ze szklankami. Praktycznym pomysłem może być również pendrive lub ochronne etui na telefon z serialowym motywem. Wśród przedmiotów codziennego użytku znajdą się też ozdoby mieszkania. Wycieraczki czy narzuty na łóżka stworzą szczególną atmosferę. Wywołujące radość gadżety mogą mieć również praktyczne zastosowanie. W bogatej ofercie odnaleźć można upominki dla każdego.

Powrót na górę