Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Akcesorium dla każdego, czyli dlaczego warto mieć plecak w szafie

Akcesorium dla każdego, czyli dlaczego warto mieć plecak w szafie

Plecaki są przydatnymi akcesoriami, które nie tylko zapewniają komfort podczas podróży lub treningu, ale także świetnie dopełniają stylizację, nierzadko będąc jej głównym punktem. Już dawno wyszły na ulice ze szkolnych ław – w wielu przypadkach zastępując torebki.

Szkolny atrybut? Plecak to o wiele więcej

Nieodłącznymi skojarzeniami, które przychodzą na myśl w kwestii plecaków są:

– szkoła,
– treningi,
– podróże, wycieczki.

Nic dziwnego – to właśnie w takich okolicznościach noszenie plecaka jest najbardziej zrozumiałe i komfortowe. Okazuje się jednak, że z jego wygody chętnie korzystają starsi i młodsi, dopełniając tym samym swoją stylizację o ciekawy element. Plecaki Adidas świetnie łączą się z wieloma ulicznymi wyborami modowymi – same są znaczną częścią mody, która zdaje się nie starzeć.

Styl dla pań i panów, czyli plecaki na każdy gust

Trzeba przyznać, że nie bez powodu marka Adidas jest widoczna zarówno na polskich ulicach, jak i w obiektach sportowych. Wygoda, szeroka oferta kolorystyczna, a także ciekawe i praktyczne rozwiązania przyciągają nie tylko fanów sportu, ale też osoby lubiące streetwearowe rozwiązania w modzie lub tych, którzy pragną dodać trochę młodzieżowego i niebanalnego looku. Kolorowy plecak Adidas świetnie łączy się ze stonowanym płaszczem, z kolei klasyczny czarny dopasowuje się niemal do każdej stylizacji. Nie brakuje też takich o metalicznym połysku, geometrycznych wzorach i ciekawych zapięciach, które mogą wyróżnić w tłumie i ożywić.

Plecaki na dobre zagościły w wielu – także nieoczywistych – stylizacjach codziennych. Nie sposób nie zauważyć ich znaczenia w świecie mody, a także niezwykłej wygody noszenia.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/virt9038/domains/gig-news.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę