Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Figurki i inne gadżety Marvela

Figurki i inne gadżety Marvela

Marvel wykorzystuje swój potencjał nie tylko na ekranach kinowych w postaci filmów i na mniejszych ekranach poprzez seriale, ale również w dziedzinie gadżetów, które pozwalają zaopatrzyć się fanom tej franczyzy w na przykład figurki Marvela. Takie figurki przedstawiają bohaterów i złoczyńców znanym miłośnikom tej marki z filmów i seriali. Są one świetnie odwzorowanymi figurkami, które pozwalają obcować z Marvelem również w świecie rzeczywistym.

Gadżety spod szyldu Marvela pozwalają również urozmaicić wnętrze mieszkań i domostw fanów tego świata przedstawionego. Figurki z filmów i seriali są w stanie stać się integralną częścią określonego otoczenia. Przedstawiają one postacie z filmów takich jak na przykład:
-Spider-Man: Daleko od domu,
-Kapitan Marvel,
-Ant-Man i Osa,
-Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów,
-Spider-Man: Homecoming,
-Strażnicy Galaktyki vol. 2.

Figurki przedstawiają również bohaterów z innych filmów Marvel Cinematic Universe i seriali. Marvel to nieograniczona kopalnia pomysłów, która przejawia się w świecie wykreowanym przez twórców z Disneya, w których skład wchodzi na przykład Kevin Feige. Wszystkie elementy oferowane przez różne aspekty Marvela pozwalają na opowiedzenie nowych, różnorodnych historii, które otrzymują swoje gadżety. Są one gratką dla fanów, którzy zamierzają urozmaicić wnętrze swoje przytulnego domostwa. Figurki przedstawiające postacie z uniwersum Marvela na pewno sprostają jako dekoracja konkretnych pomieszczeń każdego fana tej ogromnej franczyzy Disneya.

Figurki Marvel dostępne na Pixel-Shop.pl.

Powrót na górę