Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Co oferuje etui na airpods z motywem bajkowym? Mnóstwo stylów

Co oferuje etui na airpods z motywem bajkowym? Mnóstwo stylów

Jak wiemy, AirPods to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który jest bardzo wygodny w użyciu i został pokochany przez wiele osób. Jednak AirPods mają jedną dużą wadę, którą jest łatwość zgubienia. Na rynku jest więc wiele etui, które mają chronić Airpods przed uszkodzeniem. Etui na airpods z motywem bajkowym są jednym z nich.

Etui na airpods z motywem bajkowym

Etui na airpods z motywem bajkowym można powiedzieć, że jest podstawowym akcesorium AirPods. Najważniejszą cechą jest to, że może chronić AirPods przed uszkodzeniami i zadrapaniami, ale także sprawia, że Twoje urządzenie jest piękniejsze i bardziej wyjątkowe. Ponieważ na powierzchni tej osłony nadrukowane są urocze postacie z kreskówek, przyciąga ona dzieci i nastolatków.

Urocze wzory kreskówek są bardzo popularne, różne zwierzęta i postacie, i mogą przynieść Ci różne nastroje. Opakowanie na airpods może skutecznie zapobiegać wypadaniu słuchawek podczas ładowania, więc nie musisz się martwić, że zlecą ze stołu lub zostaną zrzucone przez zwierzęta domowe. Etui airpods posiada dwa duże otwory w dolnej części, które mogą służyć do ładowania i słuchania w tym samym czasie, i nie wpłynie na żadną funkcjonalność.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje producent etui airpods

pendrive

Pokrowce na airpods mają również wiele kolorów do wyboru, takich jak różowy i szary, niebieski i szary. Skorzystaj z jego bogatej kolorystyki, aby dopasować swoje ubrania i akcesoria, aby pokazać swoje piękno.

Na tej stronie internetowej, istnieje wiele stylów do wyboru dla każdego rodzaju etui na airpods, w tym zwierzęta z kreskówek, takie jak króliki, wiewiórki i pandy. Istnieją również zabawne postacie z kreskówek, takie jak Myszka Miki. Każdy styl ma swoje własne cechy charakterystyczne.

Większość etui na airpodsy z kreskówek ma również breloczek, który można łatwo przymocować do plecaka lub torebki, aby nie stracić ich z oczu. Uroczy wygląd przyciąga uwagę ludzi na pierwszy rzut oka, ułatwiając innym znalezienie ich.

Powrót na górę