Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Czym charakteryzuje się porządna bielizna wyszczuplająca?

Czym charakteryzuje się porządna bielizna wyszczuplająca?

Bielizna wyszczuplająca to nic innego jak popularna bielizna korygująca, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród wielu kobiet. Głównym zadaniem opisywanej bielizny jest oczywiście wyszczuplenie sylwetki i zamaskowanie wszelkich niedoskonałości. Bieliznę wyszczuplającą bez problemu można założyć nie tyko pod obcisłe sukienki, ale również pod spódnice i ulubione spodnie.

Co warto wiedzieć?

Wiele kobiet uważa, że bielizna wyszczuplająca uciska ciało i jest bardzo niewygodna w noszeniu. Jest to oczywiście bardzo błędne myślenie. Jeżeli postawi się na odpowiednie materiały i wybierze właściwy rozmiar, to bielizna idealnie układać będzie się na skórze. Dzięki umiejętnie dopasowanej bieliźnie można nie tylko wysmuklić uda, ale również spłaszczyć brzuch i podnieść pośladki. Pamiętać należy również o tym, że bielizna korygująca pasować będzie praktycznie do każdej sylwetki. Z dobrodziejstwa nowoczesnej bielizny wyszczuplającej bardzo często korzystają świeżo upieczone mamy, które chcą szybko powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Gdzie najlepiej sprawdzi się bielizna korygująca?

Oryginalna bielizna wyszczuplająca najlepiej sprawdzi się pod modnymi sukienkami typu bodycon, które okalają ściśle ciało. Jest to idealna propozycja również dla kobiet, które preferują koktajlowe kreacje, idealnie dopasowane spodnie, czy też spódnice ołówkowe. Warto wspomnieć również o tym, że bielizna, która zawiera tylko niewielką ilość elastycznych tkanin (mniej niż 20%) nie powinna być noszona dłużej niż kilka godzin.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje bielizny wyszczuplającej?

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście majtki wyszczuplające, dzięki którym można ukryć nieprzyjemne dla oka fałdki na brzuchu i optycznie wysmuklić talię. Coraz większą popularność zdobywają modele przypominające do złudzenia zwykłe szorty, dzięki którym można dodatkowo wyszczuplić uda. Majtki wyszczuplające zaprojektowane są w taki sposób, aby równomiernie rozprowadzić tkankę tłuszczową. W dzisiejszych czasach wiele kobiet wybiera body wyszczuplające, które wyszczuplają górne partie ciała. Na półkach sklepowych można znaleźć modele, które podnoszą biust i spłaszczają brzuch. Body to doskonały wybór dla kobiet, które lubią chodzić w sukienkach. Na samym końcu warto wspomnieć o korygujących halkach, które całościowo wyszczuplają sylwetkę. Korygująca halka przyda się kobietom, które chcą założyć bardzo obcisłe sukienki. Aby wybrać dobrą bieliznę wyszczuplającą warto zwrócić uwagę na poziom modelowania. Do wyboru jest oczywiście niski, średni i wysoki poziom modelowania.

Powrót na górę