Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Gadżety z Gry o Tron

Gadżety z Gry o Tron

Gra o Tron to serial, który podbił serca milionów widzów na platformie HBO GO w latach 2011-2019. Tytuł na bazie sagi Pieśni Lodu i Ognia Georga R. R. Martina serialowy odpowiednik historii opowiadający o morderstwach, konspiracjach, walce o wolność lub o potęgę jest na tyle znany, że z pewnością większość osób skojarzy sam tytuł. Możesz teraz również pokazać, jak bardzo lubisz ten tytuł, zaopatrując się w gadżety z nim związane. 

Drobne gadżety

Jeśli nie lubisz aż tak mocno wyróżniać się z tłumu, ale chcesz mieć jakiś gadżet z serii Gra o Tron, warto zastanowić się nad drobnymi rzeczami, które mogą wyróżniać Twoje mieszkanie, lub Ciebie samego, lecz w subtelny sposób. Pierw skupmy się na czymś, czego nie musisz za dużo nosić, ale przy wizytacjach w Twoim domu może okazać się bardzo wyróżniające – solniczka i pieprzniczka z nadrukami z serii, kubki i szklanki z nadrukiem tronu albo symbolu lodu Starków. Innymi drobiazgami, którymi możesz pochwalić się poza własnymi czterema ścianami, mogą być takie gadżety, jak przypinki, notesy czy chociażby portfel, w którym będziesz trzymać całe swoje zdobyte złoto.

Większe gadżety

Jeśli chcesz natomiast być „gadżeciarzem” na wyższym poziomie, który nie ma w swojej kolekcji wyłącznie „przereklamowanych” dodatków, możesz skupić się na czymś większym (lub bardziej wyróżniającym się). W takim przypadku bardzo dobrą opcją mogą być figurki FUNKO POP bądź klasyczne figurki z podobiznami takich postaci jak np. Arya Stark czy Jon Snow. Jeśli natomiast chcesz bardziej zaszaleć, zastanów się nad takimi możliwościami jak gry planszowe bazujące na historii z serii albo… zakup pozytywkę!

Jak widzisz, Gra o Tron ma wiele ciekawych gadżetów, które mogą upiększyć Twoje mieszkanie, być dodatkami do Twojego wyglądu albo po prostu mogą mieć ciekawe zastosowanie. Wybór zależy teraz tylko i wyłącznie od Ciebie!

Gadżety Gra o Tron dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/game-of-thrones


Warning: Undefined variable $comments_view in /home/virt9038/domains/gig-news.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę