Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Kartki ku pamięci

Bukiet czerwonych róż, biały kotek, szampan, restauracja i spacer to kicz, ale jakże piękny kicz. W tym całym pakiecie powinien się znajdować jeszcze list, albo najlepiej własnoręcznie zrobiona kartka, która zebrałaby w kilku pięknych zdaniach to, co czujemy do drugiej połówki.

Kartki na rocznicę ślubu

Zazwyczaj słysząc o wspomnianym zestawie na naszych ustach pojawia się lekko drwiący uśmiech, bo przecież jest to takie przesadzone. Czy jednak nikt nie chciałby faktycznie znaleźć się w sytuacji, w której adoruje lub jest adorowany przez najbliższą sobie osobę? Pierwsza rocznica związku po zawarciu małżeństwa jest dobrym momentem, aby właśnie przesadzić dla własnej przyjemności i nie przejmować się tym, że może to dla innych wyglądać tandetnie.

pierwsza rocznica związku

Kartki na rocznicę ślubu z życzeniami wypisanymi ręcznie będą doskonałą alternatywą dla niepotrzebnych prezentów, które kupowane na siłę mogą po prostu nie spełnić swojej roli. Dlatego warto jest poświęcić odrobinę czasu, aby znaleźć tą odpowiednią kartkę i zapisać w niej wszystko to, co chcemy przekazać ubierając to w słowa pełne miłości i oddania.

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu powinien być papierowy, tak więc kartka z życzeniami jak najbardziej wpisuje się w tą tradycję. Nie trzeba jej nawet kupować – zrobiona własnoręcznie zyska jeszcze na wartości. Jeżeli jednak zdolności manualne małżonka nie wykazują współpracy można zdecydować się na zakup, ale kartki zaprojektowanej indywidualnie. Wiele jest miejsc w internecie oferujących taką opcję – wystarczy odrobinę poszukać. Wszystko dostępne jest na https://www.twojakartka.pl/rocznice/.

Powrót na górę