Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Kartki okolicznościowe odpowiednim podarunkiem

Kartki okolicznościowe odpowiednim podarunkiem

Składanie życzeń jest tradycją w czasie imienin, urodzin, jubileuszy a także przy bardziej okazałych okolicznościach jak chrzest, komunia, ślub. Do tego, aby w pełni stworzyć pamiątkę niezbędne są kartki okolicznościowe, w których zawrzemy wszystko to, co chcemy wyrazić. Nieraz gotowy tekst odda więcej emocji i doskonale wpisze się w to, co czujemy. Warto zatem wynaleźć najróżnorodniejsze modele, które okażą się idealne na daną okazję.

Kartka z życzeniami dla każdego

kartki okolicznościowe

Będąc gościem danej sytuacji chcemy złożyć życzenia. Dzięki kartce okolicznościowej z TwojaKartka zrobimy to jeszcze sprawniej. Do wyboru są najróżnorodniejsze modele wykonane z wysokiej jakości papieru, a także posiadające tekst w wybranej czcionce. Do tego dochodzi także wyjątkowa szata graficzna, która dostosowana jest do danej okazji. Na imieniny czy urodziny najczęstszym motywem są kwiaty, na śluby: obrączki i gołębie, a na chrzty: wózeczki czy smoczki. Każda tematyka może dokładnie odzwierciedlać to, co się najzwyczajniej lubi lub jest w granicach zainteresowań osób obdarowywanych.

Szczególne detale

W kartkach okolicznościowych liczą się także konkretne elementy, czyli specjalne dodatki a są nimi: wstążki, kokardki, perełki, cekiny, tiule, fragmenty innego rodzaju papieru czy też wstawki dekoracyjne w postaci specjalnie wycinanych dekorów. W zależności od potrzeb możemy wybrać takie kartki z życzeniami, które pod każdym względem okażą się perfekcyjne.

Powrót na górę