Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

W dobrych sklepach z bielizną znaleźć można bogaty wybór szlafroków. Różnią się one od siebie nie tylko fasonem, ale też materiałem oraz grubością. Które z nich warto wybierać?

Wygląd czy praktyczność?

Oczywiście współczesne szlafroki wyglądają świetnie niezależnie od tego, jaki prezentują rodzaj, jednak jasne jest, że kobiety chcące zapewnić sobie zmysłowy wygląd łatwiej osiągną to, stawiając na szlafrok satynowy niż wybierając gruby szlafrok z frotte. Ten drugi produkt jest świetnym wyborem ze względów praktycznych. Jest niezastąpiony gdy chce się zapewnić sobie przyjemne ciepło i miękkość na przykład po kąpieli. Takie szlafroki zwykle są też wyposażone w kaptur, co zapewnia jeszcze więcej ciepła. Oczywiście są przy tym dostępne w przeróżnych kolorach i wzorach, nieraz w zabawnej wersji. Puszyste, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku, są niezwykle miłe w użytkowaniu. Taki szlafrok jest zatem doskonałym pomysłem także na prezent.
Warto też jednak pomyśleć nad zakupem szlafroka satynowego czy atłasowego. Są to bardzo klasyczne produkty, niezastąpione dla eleganckich kobiet. Przydają się zwłaszcza gdy wkłada się eleganckie koszulki nocne, z którymi stanowią świetny komplet – raczej nie łączy się ich z piżamami. Takie produkty są też niezbędnym elementem zmysłowych stylizacji, czy to w połączeniu z koszulką i na przykład z pończochami, czy gdy same w sobie są zmysłowym ubiorem – bo to także jest możliwe.

Powrót na górę