Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Rozbaw wszystkich swoją koszulką

Kupowanie koszulek ze śmiesznymi nadrukami to moda, która szybko nie przeminie. A wszystko dlatego, że wyobraźnia ich twórców jest wręcz nieograniczona, a co za tym idzie – oferta jest regularnie poszerzana.

„Miłości nie ma, jest matematyka”, „Hej kotku! Chodź do łózka” czy „Jestem szalona” to tylko niektóre napisy, które możemy znaleźć na dostępnych obecnie w sprzedaży śmiesznych koszulkach. Są one projektowane z myślą o konkretnym odbiorcy, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Hasła nawiązują do popkultury, gier komputerowych, powiedzonek czy panującej obecnie mody. Są to stroje uniwersalne, dlatego tak popularne.

Na osiemnastkę

52354Wśród dostępnych koszulek z nadrukiem są również te nieco odważniejsze, skierowane do młodej, ale już pełnoletniej osoby. Nie ma wątpliwości, że to doskonały prezent na osiemnastkę, ponieważ wpisuje się w specyfikę tego dnia – wszyscy spodziewają się prezentów z dystansem i humorem, a co jest lepszego od dwuznacznego hasła na koszulce, które jakoś wiąże się z obdarowywanym?

Tylko z dystansem

Dla wielu osób śmieszne koszulki to coś, czego nigdy na siebie nie założą. Trzeba mieć bowiem sporo dystansu do siebie, żeby chodzić w nich na co dzień. Nie oznacza to jednak, że nie ma chętnych – coraz więcej osób wybiera zabawne produkty, które można nosić niezależnie od dnia i godziny. A wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś pasującego do swojego poczucia humoru.

Powrót na górę