Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Srebrne łańcuszki. Te modele wyglądają świetnie z zawieszkami i bez nich

Srebrne łańcuszki. Te modele wyglądają świetnie z zawieszkami i bez nich

Łańcuszek ze srebra to biżuteria uniwersalna. Można nosić ją samodzielnie, ale również przyozdobić zawieszkami. Te srebrne łańcuszki będą uroczą ozdobą wielu stylizacji.

Delikatny łańcuszek z małymi ogniwami

Taki srebrny łańcuszek jest zdecydowanie największym hitem. To właśnie on stanowi bazę dla modnych naszyjników celebrytek, które uzupełniane są płaskimi zawieszkami w różnych kształtach, na przykład okrągłej blaszki, serca, księżyca.

Takie łańcuszki będą wyglądały subtelnie wtedy, gdy noszone są jako pojedyncze, ale również można założyć dwa, a nawet trzy o innej długości, aby osiągnąć jeszcze ciekawszy efekt – także bez konieczności dodawania zawieszek.

Bogaty splot singapur

Taki łańcuszek charakteryzuje się fantazyjnym wyglądem ogniw – nazywany jest także skręconą pancerką, lecz jego ogniwa są bardziej delikatne od klasycznych pancerek.

Efekt jest bardzo elegancki, bogaty, kobiecy, dlatego srebrny łańcuszek typu singapur może wyglądać świetnie zarówno bez zawieszek, jak również z prostymi zawieszkami, na przykład oczkiem z kamieniem szlachetnym.

Łańcuszek z dużymi ogniwami typu ankier

W takich srebrnych łańcuszkach ogniwa są znacznie większe, a także bardziej zaokrąglone niż w klasycznym ankierze, dlatego dają modny w tym sezonie efekt.

Do takiego łańcuszka srebrnego można dobrać rozmaite zawieszki i zawiesić je na poszczególnych ogniwach, ale również będzie on wyglądał świetnie samodzielnie. To propozycja dla tych kobiet, które lubią się wyróżniać i chcą podkreślić swoją stylizację niebanalną biżuterią.

Powrót na górę