Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Złote celebrytki na co dzień i od święta

Złote celebrytki na co dzień i od święta

Biżuteria nieodłącznie towarzyszy kobietom od wielu lat. Jedne panie uwielbiają nosić ją codziennie, inne – zakładają jedynie na większe okazje. Niezależnie od tego, w jaki sposób ją użytkujesz, warto wiedzieć, co w tracie piszczy. Jakie złote celebrytki są obecnie na topie?

Uwielbiane przez celebrytki naszyjniki

Niegdyś rządziły duże, dość ciężkie naszyjniki i wisiory. Obecnie – panie wolą zgoła odmienną biżuterię. Moda na celebrytki ze złota bierze się właśnie od pań, które są popularne. To aktorki, piosenkarki i inne kobiety, o których czytamy w gazetach, ustanawiają trendy dla biżuterii i odzieży.

Od kilku lat, każda celebrytka ma choć kilka bardzo wąskich naszyjników ze złota, z jedną bądź większą ilością złotych zawieszek. Popularna w tym zakresie jest symbolika: gwiazdom często towarzyszą takie znaki jak przynosząca szczęście koniczyna, znak nieskończoności czy połączone ze sobą serduszka, symbolizujące miłość.

Jakiej próby naszyjnik wybrać?

Złoto charakteryzuje się rozmaitymi domieszkami i próbami. W przypadku tak delikatnej biżuterii jak modne w ostatnich latach złote łańcuszki, celebrytki złote 585 wydają się być najlepszym wyborem. Taka próba jest wytrzymała, odporna na zarysowania i uszkodzenia, a przy tym – doskonale się prezentuje.

Szczególnie panie, które chcą nosić tego typu wisiorki na co dzień, powinny zdecydować się na złote celebrytki o próbie 585. To idealna równowaga między ceną a jakością, pozwalająca cieszyć się biżuterią przez długi czas bez uszkodzeń i zniszczeń.

Powrót na górę