Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Stylizacje na Pierwszą Komunię

Stylizacje na Pierwszą Komunię

Wybór odpowiedniej stylizacji na Komunię jest prostszy niż mogłoby się wydawać. W większości parafii wszystkie dzieci podczas Komunii mają na sobie stroje liturgiczne. Jednakowe, pozbawione nadmiaru ozdób stroje, mają podkreślać duchowy wymiar tej uroczystości.

Dzieci wyglądają schludnie i elegancko. Jeśli jednak mamy możliwość wyboru stroju dla naszej pociechy, to zachowajmy zdrowy rozsądek i umiar. Rozłożysta sukienka choć piękna, jest po prostu niewygodna, zwłaszcza po kilku godzinach noszenia.

Dziewczęce stylizacje na Komunię

Jeżeli w naszej parafii obowiązują jednolite stroje, to komunijną stylizację możemy bez problemu ożywić dodatkami i fryzurą. Piękne sploty ozdobi też odpowiednio dobrany wianek. świetnie sprawdzi się taki wykonany z naturalnych kwiatów. Doda uroku nawet najprostszej sukience czy albie.

A co z biżuterią?

Ona również jest dozwolona. Idealnie sprawdzi się delikatna biżuteria dla dzieci. Wybierając kolczyki czy łańcuszek dla małej elegantki kierujmy się umiarem. Wybrane przez nas ozdoby powinny być raczej drobne, nierzucające się w oczy. Jeśli chodzi o kruszce to najczęstszym wyborem jest biżuteria srebrna bądź złota; zawsze prezentuje się elegancko i nie wychodzi z mody.

Biżuteria dla dzieci do kupienia tu

Powrót na górę