Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Jakie rękawiczki skórzane są obecnie w modzie?

Jakie rękawiczki skórzane są obecnie w modzie?

Eleganckie rękawiczki skórzane cenione są nie tylko za walory użytkowe, ale również za walory estetyczne. Producenci skórzanych rękawiczek cały czas oferują nowe modele tak, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Moda na mitenki skórzane

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na mitenki skórzane, które kojarzą się przede wszystkim z motocyklistami. Rękawiczki tego typu są bardzo uniwersalne i wszechstronne, dlatego też każdy może skorzystać z ich olbrzymiego potencjału. Nowoczesne mitenki idealnie pasują nie tylko do skórzanych kurtek. Bez żadnego większego problemu można założyć je do wełnianych płaszczy albo do trencza. Rękawiczki skórzane są bardzo trwałe, dlatego też mogą służyć nawet przez kilka sezonów.

Jakie mitenki wybrać?

W obecnym sezonie najmodniejsze są rękawiczki brązowe i czarne. Dla kobiet doskonałą propozycją mogą okazać się także czerwone rękawiczki skórzane, które pasować będą do wielu stylizacji. Pamiętać należy jedynie o tym, że skórzane rękawiczki wymagają systematycznej pielęgnacji, dzięki czemu nawet po wielu latach będą mogły pochwalić się swoimi właściwościami technicznymi. Dla wielu kobiet rewelacyjną propozycją są modne mitenki z klapką. Modele tego typu łączą tak naprawdę wszystkie zalety rękawiczek klasycznych i modeli bez palców. W chłodniejsze dni można na palce założyć klapkę, która ochroni je przed mrozem i wiatrem. Funkcjonalność tego typu może przydać się w sytuacji, kiedy będziemy chcieli skorzystać z telefonu albo wyjąć portfel z kieszeni.

Powrót na górę