Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Plusy lakierów hybrydowych

Każda miłośniczka zdobienia paznokci z pewnością nieraz zadała sobie pytanie – jak skutecznie przedłużyć trwałość lakieru?
Rynek kosmetyczny oferuje wiele różnych specyfików, które mają za zadanie zabezpieczenie warstwy lakieru, a co za tym idzie – przedłużenie trwałości manicure. Lakiery hybrydowe są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które kochają malowanie paznokci, dlaczego?

Korzyści stosowania hybryd

Lakiery hybrydowe to przede wszystkim trwałość. Mogą pozostać w nienaruszonym stanie nawet 3 tygodnie, bez obaw o odpryski. Kolejny plus stosowania hybrydy na paznokcie to ich zauważalne wzmocnienie. Bazy witaminowe stosowane pod te lakiery posiadają wiele składników odżywczych, które pomagają w utrzymaniu paznokci w dobrej kondycji. Krótki czas stylizacji to kolejny atut jeśli chodzi o trwałe lakiery hybrydowe. Cały zabieg trwa maksymalnie 45 minut, a pozwala cieszyć się kilkutygodniowym efektem. Chyba każda z nas znajdzie tyle czasu raz w miesiącu, prawda? Ostatnim, jednak tak samo ważnym plusem stosowania lakierów hybrydowych jest niska cena w porównaniu z pojemnością i wydajnością produktu. Okazuje się, że stylizacja hybrydowa kosztuje mniej niż zakup zwykłych lakierów drogeryjnych.

Zrób to sama!

Hybrydy nie oznaczają konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Zrobisz je sama z odpowiednim sprzętem, który jest banalnie prosty w obsłudze i pozwoli na zmianę stylizacji paznokci, kiedy tylko najdzie na to ochota! Więcej informacji na stronie Provocater.pl

Powrót na górę