Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem – biżuteria dla odważnej kobiety

Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem – biżuteria dla odważnej kobiety

Wybór pierścionka zaręczynowego nie jest łatwym zadaniem. Mężczyzna nie tylko musi znać rozmiar pierścionek, ale przede wszystkim musi wybrać pierścionek, który będzie pięknie prezentował się na dłoni wybranki, jak i pasował do jej charakteru. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać kamień pierścionka?

Od dawna wiadomo, że kobiety kochają diamenty. Jednak jeszcze do niedawna najpopularniejszym wyborem był biały diament, który idealnie komponuje się niemal z każdym rodzajem biżuterii. Dziś bardzo popularne stały się pierścionki z czarnymi diamentami lub brylantami.

Pierścionek z czarnym diamentem

Pierścionek z czarnym diamentem prezentuje się niezwykle efektownie. Nie jest to klasyczne rozwiązanie, na które zdecyduje się kobieta, która lubi tradycyjną biżuterię. Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem jest dla kobiety odważnej, która nie boi się eksperymentów wybierając biżuterię.

Żółte czy białe złoto?

Wybierając zaręczynowy pierścionek z czarnym brylantem lub diamentem z oferty ERGOLD należy zwrócić uwagę, czy nasza wybranka częściej nosi złoto, czy może jest miłośniczką srebrnej biżuterii.

Czarny brylant lub diament

Czarny brylant lub diament równie pięknie wyglądają zarówno w oprawie z białego, żółtego, jak i różowego złota. Są to kamienie, które prezentują się również okazale w połączeniu z charyzmatycznym czerwonym rubinem czy białym diamentem.

Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem to na pewno bardzo ciekawy wybór, który przypadnie do gustu nie jednej przyszłej pannie młodej, która lubi biżuterię odważną i niebanalną.

Powrót na górę