Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Star Wars gadżety

Markę Star Wars kojarzy chyba każdy. Nie ma drugiej tak popularnej filmowej sagi, której tematyką tak mocno przesiąknęła współczesna kultura masowa. Jedi, Sithowie, Yoda, kosmiczne podróże, droidy – to wszystko kojarzymy właśnie z hasłem Gwiezdnych Wojen, które zostały też przekute na sukces komercyjny, także za sprawą gadżetów Star Wars.

Seria Star Wars

Seria Star Wars elektryzuje fanów lat 80. Po sukcesach kolejnych filmowych części nastąpiła wielka moda na Gwiezdne Wojny, która trwa aż do dzisiaj. Nie bez przyczyny były najnowsze ekranizacje filmowe, które cały temat nie tylko odświeżyły, ale i podkręciły jeszcze bardziej. Obecnie jest to jedna z najbardziej komercyjnych filmowych marek, która doczekała się przeniesienia prawie na wszystkie aspekty współczesnego życia. Star Wars są obecne w modzie, zabawkach, wystroju wnętrz, przyborach szkolnych i wielu innych miejscach.

Star Wars gadżety, odzież, gry i zabawki

Jeżeli chodzi o produkty z logo Gwiezdnych Wojen, to na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat rynek został kompleksowo zasypany towarami z motywem wspomnianej sagi. Odzież z bohaterami filmów, gry planszowe czy komputerowe, wszelkiej maści zabawki, pluszaki czy klocki Lego (niektóre zestawy potrafią być warte majątek) i inne gadżety Star Wars.

Gadżety Star Wars to kubki, breloki, figurki, maski, przybory kuchenne, stojaki i cała masa innych przedmiotów sygnowanych wizerunkami Lorda Wadera, szturmowców, mistrza Yody, rycerzy Jedi, droidów czy z charakterystycznymi statkami znanymi z poszczególnych adaptacji filmowych. 

Gadżety Star Wars dostępne w tym miejscu.

Powrót na górę