Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Stylowe złote pierścionki dla eleganckich kobiet

Stylowe złote pierścionki dla eleganckich kobiet

Panie od lat kochają złotą biżuterię. Wiele z nich nie wyobraża sobie nawet wyjść z domu bez modnych kolczyków, pięknego naszyjnika i gustownego pierścionka. Złote pierścionki to klasyka stylizacji. Pasują one do wszystkiego i na każdą okoliczność. Jakie wzory są modne obecnie? Ci najczęściej kupują panie u jubilera? Odpowiedź poniżej.

Modne złote pierścionki 585

Złote pierścionki 585 można znaleźć u każdego dobrego jubilera w wielu wersjach. Fanki klasyki najczęściej stawiają na obrączki, które są delikatne i minimalistyczne. Panie pragnące błyszczeć i wyróżniać się z daleka bardzo często wybierają złoto, które ozdobione jest bogatymi kamieniami. Złote pierścionki z brylantem, szafirem, szmaragdem praz rubinem są idealnie pasują zarówno młodych, jak i dojrzałym kobietom, dlatego warto je mieć w swojej szkatułce.

Idealny model na zaręczyny

Pierścionki z żółtego złota ozdobione luksusowym kamieniem cieszą się największym powodzeniem wśród mężczyzn planujących oświadczyć się swoim ukochanym. Nie od dziś wiadomo, iż piękny pierścień jest symbolem zaręczyn, dlatego też warto wybrać oryginalny, wyjątkowy wzór dla swojej kobiety. Złoto o próbuje 585, idealnie się do tego nadaje, gdyż jest ponadczasowe. Panowie zdecydowanie mają w czyn wybierać. Eleganckie pierścionki z żółtego, różowego lub białego złota sprawdzą się również jako prezent dla kobiet na każdą okazję. Można je kupić w popularnych sieciówkach jubilerskich, jak i u lokalnych jubilerów, którzy tworzą często bardzo unikatową biżuterię. Szeroki wybór złotych pierścionków o próbie 585 dostępny jest również u jubilera Ergold.

Powrót na górę