Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Czego trzeba każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen?

Czego trzeba każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen?

Gwiezdne Wojny to seria filmów, która podbiła serca milionów widzów na całym świecie. Unikalne postacie, takie jak mistrz Yoda lub Darth Vader, czy efektowne bitwy na miecze świetlne są znane każdemu miłośnikowi kina. Co roku przybywa coraz to nowych fanów tego uniwersum. Co pozwala stać się prawdziwym fanem i pokazać swoją sympatię do Gwiezdnych Wojen? Oczywiście gadżety Star Wars!

Jakie gadżety można kupić?

Wybór dostępnych akcesoriów jest bardzo szeroki i każdy fan z pewnością znajdzie coś dla siebie. Najpopularniejszym gadżetem są najpewniej repliki sławnych mieczy świetlnych. Dzierżąc ten oręż można poczuć się jak prawdziwy mistrz Jedi i toczyć bitwy niczym te widziane na filmowym ekranie. Innym ciekawym (i przydatnym zarazem) gadżetem jest czajnik na gaz w kształcie hełmu Dartha Vadera.

Z takim akcesorium poranna herbata będzie stanowić źródło mocy na cały dzień. Wśród fanów szczególnie dużą popularnością cieszą się również wszelkie figurki z postaciami z Gwiezdnych Wojen. Można wśród nich znaleźć takich bohaterów, jak choćby Han Solo, Anakin Skywalker, czy mistrz Yoda.

Nie tylko ciekawe, ale też przydatne

Niektóre z gadżetów Star Wars są nie tylko ciekawymi lub zabawnymi dodatkami – część z nich może być używana na co dzień. Przykładem jest tu wspomniany wcześniej czajnik w formie hełmu, czy kubki na napoje z wizerunkami różnych postaci znanych z filmów. Uczniom szkół mogą szczególnie spodobać się także notatniki i długopisy z motywami z Gwiezdnym Wojen.

By natomiast mieć dobre poczucie czasu i nigdzie się nie spóźniać, warto zaopatrzyć się w zegary Star Wars.

Powrót na górę