Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Tematyczne kubki Star Wars na prezent

Tematyczne kubki Star Wars na prezent

Każda popularna seria filmowa ma swoich fanów, którzy z chęcią kupują różne gadżety z nią związane. Nie inaczej jest w przypadku Gwiezdnych Wojen. Dzieło George’a Lucasa zdobyło uznanie fanów na całym świecie, a sklepowe półki są pełne akcesoriów dla nich przeznaczonych.

Jednymi z najpraktyczniejszych z nich są kubki Star Wars, dzięki którym poranna kawa będzie miała wyjątkowy smak i doda mocy na cały dzień.

Jakie kubki można obecnie kupić?

Istnieje bardzo wiele rodzajów takich produktów. Najczęściej są to kubki o szerokiej, masywnej podstawie z dużym uchem. Cechą, która łączy takie produkty, są nadruki przedstawiające przeróżne filmowe motywy. Jednym z najpopularniejszych motywów jest po prostu znane każdemu fanowi logo Star Wars. 

Na innych obrazach umieszczanych na takich kubkach znajdują się również  popularne postacie, takie jak mistrzowie Jedi, lordowie Sith, czy postacie drugoplanowe (np. szturmowcy Imperium, czy droidy armii separatystów). Niezwykle popularne są również ostatnimi czasy produkty z motywami z serialu „Mandalorian”, tematycznie powiązanego z Gwiezdnymi Wojnami. Wśród nadruków nawiązujących do tego serialu największą furorę robią te z wizerunkiem Baby Yoda.

Dla kogo takie gadżety?

Kubki Star Wars świetnie sprawdzają się jako prezenty dla fanów na najróżniejsze okazje. Nie tylko ładnie się prezentują, ale są też bardzo praktyczne, a do tego pomogą każdemu miłośnikowi Gwiezdnych Wojen tematycznie przystroić własną kuchnię.

Gadżet taki jest bardzo dobrym pomysłem na miły upominek na urodziny, ale sprawdzi się również jako podarek na Mikołajki, czy święta Bożego Narodzenia.

Kubki termiczne i nie tylko sygnowane logiem Star Wars dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Pomysl-na-prezent_Kubki-Star-Wars-462.html

Powrót na górę