Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Gadżety z kotem Pusheen

Gadżety z kotem Pusheen

Kot Pusheen podbił serca internautów dosłownie na całym świecie. Wizerunek sympatycznego, okrąglutkiego kotka o popielatym umaszczeniu w prążki, wprost przepadającego za jedzeniem, zna dosłownie każdy. Już od 210 kot pojawił się na łamach komiksu, zamieszczonego w internecie na jednej z rozrywkowych stron.

Od tamtej pory jego sława tylko wzrasta! Gadżety sygnowane Kotem Pusheen w całkiem codziennych sytuacjach, takich, jak granie, spanie, jedzenie, czy relaks to idealny prezent na urodziny oraz inne okazje dla ulubionego kolegi, czy przyjaciółki. Pusheen znany jest dosłownie wszędzie i lubiany jest zarówno przez najmłodszych, jak również dorosłych. Zresztą, koty uwielbiane są na całym świecie i nie brakuje ich miłośników. Akcesoria z kotem Pusheen ucieszą osobę w każdym wieku, a z pewnością entuzjastów czworonożnych przyjaciół.

Wśród gadżetów z sympatycznym kotkiem Pusheen znajdują się zarówno drobiazgi użytkowe, takie jak długopisy, podstawki, kubki, poduszki, breloczki, saszetki, piórniki, jak również stricte ozdobne, cyli figurki kiciusia, czy mięciutkie maskotki. Kolekcja sygnowana miłym, zabawnym, siwym kotem to prezenty i upominki, nie tylko dla fanów internetowej postaci, ale przede wszystkim miłośników kotów.

Pusheen znany jest także z naklejek portalu społecznościowego, warto zadbać o to, by towarzyszył także w formie materialnej, czy to jako wygodna poduszka, czy też jako zabawny gadżet codziennego użytku. Poprawi humor każdemu, bo kto nie pokochałby takiego zabawnego, uroczego kota.


Warning: Undefined variable $comments_view in /home/virt9038/domains/gig-news.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę