Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Najciekawsze gadżety z Harrym Potterem dla młodych czarodziejów

Najciekawsze gadżety z Harrym Potterem dla młodych czarodziejów

Harry Potter nie jest już tylko wymyślonym bohaterem serii fantastycznych książek. Harry Potter stał się prawdziwą marką, a niezliczone gadżety i akcesoria nią sygnowane są obecnie obiektem pożądania milionów dzieci na całym świecie. Jak w takiej sytuacji wybrać coś naprawdę interesującego dla swojej pociechy? Przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji.

Kolekcjonerskie gadżety z Harrym Potterem – idealne dla zbieraczy!

Czymś, co z pewnością zachwyci małych kolekcjonerów i fanów najbardziej znanego czarodzieja, są oryginalne figurki kolekcjonerskie z bohaterami książek i filmów. Bardzo szczegółowo wykonane, pokryte dodatkowo ochronną żywicą, z pewnością okażą się jednym z najbardziej trafionych gadżetów z Harrym Potterem za rozsądną cenę.

Oczywiście, Harry Potter akcesoria to nie tylko figurki. Wśród wielu dość standardowych gadżetów wyróżniają się przede wszystkim różdżki kolekcjonerskie, imitujące te używane przez ulubione postaci. Mogą być stworzone z drewna, plastiku lub też… czekolady. 

Funkcjonalne akcesoria z Harrego Pottera to nie tylko odzież

Różnego rodzaju bluz, bluzek, t-shirtów, czy czapek z motywami znanymi przede wszystkim z filmów, jest naprawdę od groma w różnych sklepach z akcesoriami z Harrego Pottera. Warto jednak również zwrócić uwagę na mniej oczywiste, a jednocześnie bardzo przydatne gadżety. Przykładem tego rodzaju akcesoriów Harry Potter są kubki termiczne, których wzór zmienia się pod wpływem gorącej temperatury. Dla starszych fanów z kolei, bardzo ciekawymi gadżetami mogą się okazać krawaty bądź spinki z motywami czarodziejskich domów.


Warning: Undefined variable $comments_view in /home/virt9038/domains/gig-news.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę