Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Kufle i pokale do piwa o nowoczesnym wzornictwie

Kufle i pokale do piwa o nowoczesnym wzornictwie

Na wyposażeniu każdej nowoczesnej kuchni, restauracji i baru nie powinno zabraknąć eleganckich kufli do piwa. Charakteryzują się one ładnym wyglądem i estetycznym wykonaniem. Wykonane z grubego szkła, nadają się do mycia ręcznego oraz w zmywarce. Posiadają one nowoczesne wzornictwo, popularnością cieszą się kufle zdobione na wzór plastrów miodu. Designersko wyglądają również naczynia do alkoholu, które zaprojektowane są w motywie piłki nożnej.

Kufle niezastąpione w domowym barku

Kufle do piwa zaprojektowane z porządnego, grubego szkła są odporne na zarysowania oraz delikatne uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone są one w charakterystyczne ucho, które umożliwia komfortowe spożywanie alkoholu. Wykonane są z przezroczystego materiału, dzięki czemu widać całą zawartość kufla. W tego typu naczyniach można serwować zimne napoje, grzane piwo oraz drinki bezalkoholowe. Stanowią one obowiązkowy element nowoczesnego barku w domu. Wyróżnia je:

  • elegancki wygląd,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • wykonanie z porządnego szkła,
  • możliwość mycia w zmywarce

Eleganckie pokale do podawania chłodnego piwa

Pokale do piwa wykonane z hartowanego szkła, zapewniają odporność na uszkodzenia. Posiadają nóżkę, na której umieszczone jest całe naczynie. Ich cechą charakterystyczną jest unikatowy, niepowtarzalny kształt oraz perfekcyjne wykończenie. Posiadają one charakterystyczne, grube dno. Przezroczyste szkło doskonale wyeksponuje kolorowe drinki, smakowe alkohole oraz dobrze schłodzone piwo. Bez wątpienia kufel do piwa przyda się w każdym domu, w którym od czasu do czasu spożywane są alkohole.

Powrót na górę