Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Jaki prezent wybrać dla fana serialu „Friends”?

Jaki prezent wybrać dla fana serialu „Friends”?

Serial „Friends” jest jedną z najlepszych produkcji w historii telewizji. Paczka przyjaciół: Rachel, Chandler, Phoebe, Joey i Monica, oraz ich historie opowiedziane w dziesięciu sezonach, stały się stałym elementem popkultury lat 90 i wczesnych 2000. Tak wielka popularność marki „Friends” sprawiła, że na rynku pojawiły się gadżety z serialu przyjaciele, które zadowolą każdego fana. Co kupić na prezent dla takiej osoby?


1. Ręcznik z logiem „Friends”


To bardzo dobry gadżet z serialu przyjaciele, dla każdego, kto kocha ten serial. Ręcznik jest w kolorze czarnym lub białym i ma charakterystyczne logo z serialu nadrukowane. Warto zainwestować w lepszą jakość jeśli ręcznik faktycznie ma cieszyć fana przez dłuższy czas, bo tanie chińskie ręczniki po kilku praniach tracą kolor. Idealny prezent dla miłośnika letnich wypadów nad jezioro.


2. Kubek z logiem „Friends” i „Central Perk”


” Central Perk ” to kultowa kawiarnia z serialu, w której bohaterowie serialu spędzali znaczną część większości odcinków. Logo kawiarni na ulubionym kubku do picia kawy to świetne nawiązanie do tego serialu dla każdego fana. Większość kubków, jakie można kupić na rynku, ma świetnie nadrukowane logo i wyglądają bardzo estetycznie.


3. Podkładki z cytatami z serialu


Friends gadżety, to nie tylko kubki i ręczniki. Można znaleźć na rynku pięknie wykonane podkładki pod gorące napoje z kultowymi tekstami z serialu, takimi jak „we were on the break”, albo „how you doin?”. Możesz mieć pewność, że każda osoba, która oglądała ten kultowy serial i dostanie gorący napój z taką podkładką, przynajmniej się uśmiechnie. To jest doskonały prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Gadżety Friends dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/pl/c/Friends/187

Powrót na górę