Moda i Lifestyle

Subiektywnie nie tylko o modzie

Nasiona marihuany feminizowane – szeroki wybór

Nasiona marihuany feminizowane – szeroki wybór

Na światowych rynkach sporą popularnością cieszą się nasiona marihuany feminizowane. To dobra propozycja dla każdego, kto mieszka w kraju, gdzie dozwolona jest uprawa takich nasion. Pamiętajmy o tym, że w naszym kraju nie jest to możliwe. Uprawa daje wiele satysfakcji i radości. Do wyboru mamy hodowlę indoor lub outdoor, przy czym wiele zależy od potrzeb hodowcy i danej odmiany. Inne rozwiązanie wybierze osoba początkująca, a inne osoba doświadczona. Growerzy bardzo dobrze wiedzą, gdzie szukać feminizowanych nasion o bardzo dobrej jakości. O czym warto wiedzieć? Jakie zalety mają uprawy indoor i outdoor? Jakie kwestie są najważniejsze?

Nasiona marihuany feminizowane – uprawa indoor

Jak sama nazwa wskazuje, uprawa indoor odbywa się w pomieszczeniu. Musimy pamiętać o zapewnieniu roślinie odpowiednich warunków do wzrostu. Przyda się oświetlenie, wentylacja i przyjazne otoczenie. Dzięki temu można uzyskać bardzo dobre plony w określonym czasie. Growerzy stawiają na wysokie jakościowo nasiona marihuany feminizowane, co daje pewność niezawodnych efektów. 

Nasiona marihuany feminizowane - uprawa indoor

Uprawa outdoor

Inaczej wygląda uprawa nasion na zewnątrz. W tym wypadku plusem jest nieograniczony dostęp do natury – słońca, wody deszczowej, gleby. Ponadto, zazwyczaj uzyskujemy znacznie większe plony, niż w innych uprawach. Możemy przebywać na świeżym powietrzu i cieszyć się systematycznym wzrostem roślinności. Nasiona marihuany feminizowane przybierają wiele nazw i różnych odmian. 

Powrót na górę